مشاوره رایگان : 02156826774

گرمکن غذا ۱۰ نفره

گرمکن غذا ۱۰ نفره یکی از مدل های مختلف گرمکن غذا روماک تجهیز است. بسته به نیازتان شما میتوانید سایزهای مختلف این محصول را تهیه کرده و استفاده کنید. در ادامه درمورد مشخصات این محصول، اینکه برای چه مصارفی مناسب هست صحبت خواهیم کرد. مشخصات گرمکن غذا ۱۰ نفره ابعاد ۵۶*۴۰*۴۵ سانتی متر ظرفیت ۱۰ […]

دریافت قیمت
دریافت مشاوره رایگان

گرمکن غذا ۱۰ نفره یکی از مدل های مختلف گرمکن غذا روماک تجهیز است. بسته به نیازتان شما میتوانید سایزهای مختلف این محصول را تهیه کرده و استفاده کنید. در ادامه درمورد مشخصات این محصول، اینکه برای چه مصارفی مناسب هست صحبت خواهیم کرد.

مشخصات گرمکن غذا ۱۰ نفره

ابعاد۵۶*۴۰*۴۵ سانتی متر
ظرفیت۱۰ نفره
نوع مصرفبرق ۲۲۰ ولت
جنس بدنهاستیل
جنس ورق داخلگالوانیزه
ضخامت ورق داخل۱میلیمتر
وزن۲۰ کیلوگرم
عایقپشم شیشه
قابلیت کنترل دمادارد
چرخدارد

مصارف گرمکن غذا ۱۰ نفره

گرمکن غذا ۱۰ نفره روماک تجهیز کوچک ترین سایز این محصول است؛ بنابراین هدف از تولید آن پوشش نیازهایی با حجم کم میباشد. برای مکانهایی که نیاز به داغ کردن و گرم نگه داشتن غذا، حداکثر برای ۱۰ نفر دارند میتوانند از گرم کن غذا ۱۰ نفره جمع و جور و تا حدی کوچک استفاده کنند و برای این طور مکان ها یک محصول ایده آل است.

گرمکن غذا ۱۰ نفره رومیزی

محل قرار گیری این دستگاه میتواند روی یک سطح صاف یا روی میز باشد که به همین دلیل در بازار به گرمکن غذا ۱۰ نفره رومیزی نیز شناخته میشود و میتوان آن را در مکانهایی با محدودیت فضا به خوبی استفاده کرد و برای کارگاه های کوچک، شرکت هایی با تعداد کم پرسنل و حداکثر تعداد ۱۰ غذا میتوان از آن استفاده کرد البته برای تعداد بیشتر کارکنان یک محل نیز میتوان در دو نوبت یا بیشتر از آن بهره برد.

پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  گرمکن غذا 100 نفره

قیمت گرمخانه غذا ۱۰ نفره

شما میتوانید برای دریافت قیمت و هزینه گرمخانه غذا ۱۰ نفره میتوانید با شماره تماس های داخل سایت در ارتباط باشید و علاوه بر آن از مشاوره رایگان کارشناسان روماک تجهیز استفاده کرده و در نهایت بهترین محصول را از منظر قیمت و نوع نیاز خود انتخاب کنید.

نظرات خریداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *