مشاوره رایگان : 02156826774

فر پیتزا ریلی درجه ۱

فر پیتزا ریلی معرفی فر پیتزا ریلی با تکنولوژی گردش هوای گرم بالاترین کیفیت پخت را به ارمغان می آورد، این تکنولوژی در فر هوای گرم را به وسیله یک فن از روی کوره گرفته و به وسیله های کانالهای مربوط به محفظه پخت میرساند و از مهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و مورد استفاده در […]

دریافت قیمت
دریافت مشاوره رایگان

فر پیتزا ریلی معرفی

فر پیتزا ریلی با تکنولوژی گردش هوای گرم بالاترین کیفیت پخت را به ارمغان می آورد، این تکنولوژی در فر هوای گرم را به وسیله یک فن از روی کوره گرفته و به وسیله های کانالهای مربوط به محفظه پخت میرساند و از مهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و مورد استفاده در رستوران ها و فست فودها میباشد.

همین فن هوایی که به علت پخت کاهش پیدا کرده را دوباره به روی کوره بر گردانده و به دمای پخت مطلوب باز گردانده و به چرخه پخت باز میگرداند. این عملیات باعث میشود که هوای گرم هدر نرود و مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش پیدا کند. در این دستگاه سیستم به گونه ای طراحی شده که گاز حاصل از سوخت به وسیله یک خروجی از محفظه پخت خارج شود و این امر باعث میشود که طعم واقعی پیتزا حفظ شود.

ویژگی و مزایای دستگاه فر ریلی پیتزا

بر اساس گردش هوای گرم در این دستگاه ها یک فن گرما را از روی کوره گرفته و وارد کانالهای پرتاب هوا میکند و با سرعت روی پیتزا میخورد و تا مغز ان نفوذ میکند . در عین حال همان فن گرمای مابین پیتزا و کانالها را دوباره به کوره وارد و به پروسه پخت بر میگرداند و به همین دلیل پرت گرما وجود ندارد و مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش می یابد.

مشخصات فنی دستگاه فر ریلی پیتزا

این دستگاه به صورت کامل از استیل زنگ نزن ساخته میشود. این دستگاه داراری درب شیشه ای جلوی دستگاه میباشد که وسط ریل را قابل دسترس میکند و این مزیت باعث میشود این دستگاه قابلیت پخت انواع ساندویچ و… را بدون تغییرات در تنظیمات دستگاه داشته باشد . دما فر و سرعت ریل کاملا قابل تنظیم میباشد.

مدل و ابعاد دستگاه ها

دستگاه فر پیتزا ریلی مدل Oc91

سایز: ۱۶۰*۱۴۰*۱۲۰ با تعداد ۱۵۰ پیتزا در هر ساعت

دستگاه فر پیتزا ریلی مدل Zc90

سایز: ۲۰۰*۱۵۰*۱۲۰ با تعداد ۱۸۰پیتزا در هر ساعت

کاربرد دستگاه فر پیتزا

این دستگاه در کارخانجات، رستوران ها، فست فود ها کاربرد دارد.

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه فر ریلی پیتزا

تمامی این دستگاه ها دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

 

پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  هات بنماری

مشاوره رایگان و خرید با تخفیف از کارخانه:

۰۲۱ ۵۶۸۲ ۶۷۷۴  ۰۹۱۹ ۵۸۰ ۰۲۶۱

نظرات خریداران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.