گریل روغنی

گریل تخت و میکس و شیاردار و ذعالی

in تجهیزات فست فود on 19 ژوئن , 2017

دستگاه گریل تخت و میکس و شیاردار

گریل تخت، میکس، شیاردار و ذغالی و از انواع محبوب و پر کاربرد گریل بدون روغن در تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، رستوران و فست فود میباشد. معمولاً از گریل برای پخت کباب و گوشت، همبرگر و استیک و همچنین مغز پخت کردن دیگر غذاهایی که با روغن پخته می شوند، این دستگاه تولید شرکت روماک ماشین میباشد.

گریل ذغالی

این دستگاه با توجه به ابعادش، فضای کمتری اشغال می کند.

قیمت گریل و گریدل میکس تخت رومیزی با توجه به کاربرد دوگانه ای که دارد به صرفه است.

در رستوران ها و کترینگ های کوچک می توانید بدون به هم زدن ساختار و چیدمان رستوران، از این دستگاه استفاده نمایید.

این دستگاه دارای دو بخش مجزا است که یک بخش آن مخصوص آن تخت و صیقلی است که معمولاً برای پخت استیک و همبرگر از آن استفاده می شود.

گریل میکس

پخت جوجه و کباب و غذاهای گوشتی دیگر مانند مرغ و ماهی نیز در بخش شیاردار آن استفاده می شود. گریل تخت گریدل تخت به منظور سرخ کردن استیک ، لقمه گوشت ، همبرگر ، فیله مرغ و … در فست فودها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طعم مواد غذایی بر روی گریدل و گریل دلچسب و متفاوت خواهد بود و همچنین سلامت بیشتری نیز خواهد داشت. به همین دلیل، مشتریان زیادی هستند که علاقه به خوردن غذاهای پخته شده بدون روغن دارند.

گریدل در دومدل گریل شیاردار و گریل میکس شیاردارمی باشد قیمت گریدل تخت با توجه ابعاد دستگاه متغیر خواهد بود. ابعاد مختلف دستگاه گریدل تابه تخت را در زیر می توانید مطالعه نمایید.

مشخصات فنی دستگاه گریل مشخصات فنی گریل و گریدل میکس

✔️ ساخته شده از استیل ضد زنگ خشدار

✔️ ترکیبی از دو سطح صیقلی و شیاردار برای پخت انواع گوشت سفید و قرمز

✔️ دارای سینی تخلیه روغن مازاد

✔️ ولوم نسوز به منظور تنظیم دمای دستگاه

✔️ رویه دستگاه ساخته شده از ورق استنلس استیل خشدار به ضخامت 0/8 میلی متر

✔️ اسکلت دستگاه ساخته شده از قوطی استیل 40*40 به ضخامت 1/5 میلی متر

مشخصات فنی دستگاه گریل ذغالی

رویه دستگاه از استنلس استیل به طول 60 و 90 سانتی متری دارای سینی روغن استیل به جهت تخلیه روغن مازاد دستگاه گریل دارای چدن شیاردار و ذغال سنگ برای انتقال گرمای یکپارچه و حرارت غیر مستقیم به منظور مغز پخت شدن کامل گوشت و مرغ قابل طراحی و تولید در اندازه های استاندارد و سفارشی مطابق درخواست مشتری

مشخصات فنی گریدل تخت روغنی

بدنه و دیواره ها 2 جداره ساخته شده از ورق استنلس استیل به طول 60 و90 سانتی متری   دارای صفحه استیل به ضخامت 20 میلی متر جهت تفت دادن ولوم های نسوز ( کلید کنترل میزان گاز ) از جنس بکالیت شعله های مجهز به شمعک دارای سینی روغن به منظور تخلیه روغن مازاد قابل طراحی و تولید به صورت سفارشی ( رومیزی و پایه دار ) مطابق درخواست مشتری

ابعاد و انواع دستگاه های گریل

✔️ ابعاد دستگاه گریدل تخت: 60*60 در ارتفاع 30سانتی متر و 90*60در ارتفاع 30سانتی متر ابعاد دستگاه گریدل ذغالی رومیزی: در دو سایز استاندارد 60 و 90 سانتیمتر به ارتفاع 30 سانتی متر

✔️ ابعاد دستگاه میکس: در دو سایز استاندارد 60*60 در ارتفاع 30 سانتی متر و 90*60 در ارتفاع 30 سانتی متر گریل شیارداردر ابعاد 60*60 به ارتفاع 30 سانتی متر

✔️ ابعاد دستگاه گریل میکس شیاردار: 90*60 به ارتفاع 30 سانتی متر کاربرد دستگاه گریل برای پخت استیک و کباب و همبرگر و… از این دستگاه استفاده میشود در تجهیزات صنعتی فست فود یکی از دستگاه های پر ستفاده میباشد.

✔️ ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه گریل یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

عکس دستگاه گریل تخت و میکس:

 

پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  کباب پز گازی اتوماتیک تابشی و ایستاده

مشاوره رایگان و خرید با تخفیف از کارخانه:

021 5682 6774  0919 580 0261