مشاوره رایگان : 02156826774

کباب ترکی ایستاده

دستگاه کباب ترکی ایستاده (دونر) دستگاه کباب ترکی ایستاده دونر کباب پزی مناسب رستوران ها و فست فود ها دارای چرخ قابل جابجایی که در تجهیز رستوران ها و فست فودها از اهمیت بالایی برخودار است و دارای جایگاه خوبی در بین مردم نیز میباشد و شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماک تجهیز از تولسد کنندگان برتر […]

دریافت قیمت
دریافت مشاوره رایگان

دستگاه کباب ترکی ایستاده (دونر)

دستگاه کباب ترکی ایستاده دونر کباب پزی مناسب رستوران ها و فست فود ها دارای چرخ قابل جابجایی که در تجهیز رستوران ها و فست فودها از اهمیت بالایی برخودار است و دارای جایگاه خوبی در بین مردم نیز میباشد و شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماک تجهیز از تولسد کنندگان برتر این دستگاه میباشد.

کباب ترکی ایستاده

دستگاه کباب ترکی ایستاده با قیمت مناسب

مشخصات فنی دستگاه کباب ترکی ایستاده

سیخ دستگاه کباب ترکی ایستاده به ارتفاع ۹۰ سانتی متر می باشد. این دستگاه دارای هفت شعله سرامیکی متحرک است و روغن های اضافی موجود در این دستگاه را می توان از طریق یک سینی که در زیر دستگاه قرار دارد تخلیه کرد و در صورتی که برق قطع شود باز هم قابلیت چرخش سیخ در آن وجود دارد.

این دستگاه توسط روماک ماشین در سه مدل تولید شده است که توان پخت آن بین ۵۰ تا ۹۰ کیلوگرم کباب ترکی است و از مشخصات فنی این دستگاه (کباب ترکی ایستاده) می توان به ارتفاع ۱۱۰ متری آن، یا استیلی بودن جنس آن با ضخامت ۰/۸ میلیمتر و همچنین می توان به شعله های سرامیکی آن به منظور تنظیم فاصله شعله جهت پخت بهتر کباب ترکی اشاره کرد.

طراحی دستگاه کباب ترکی ایستاده

دستگاه کباب ترکی ایستاده دارای توان جابجایی ۵۰-۹۰ کیلوگرم و ۲٫۵ دور در دقیقه است و توان برق آن تک فاز ۲۲۰ ولت است که هر یک از شعله ها را می توان به صورت مجزا کم و زیاد کرد.

قیمت دستگاه کباب ترکی

مشاوره رایگان و خرید با تخفیف از کارخانه:

پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  دستگاه کباب ترکی رومیزی و دونر

۰۲۱ ۵۶۸۲ ۶۷۷۴  ۰۹۱۹ ۵۸۰ ۰۲۶۱

نظرات خریداران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.