کباب ترکی ایستاده
دستگاه کباب ترکی ایستاده با قیمت مناسب

کباب ترکی ایستاده

  • دسته‌بندی نشده

دستگاه کباب ترکی ایستاده (دونر)

دستگاه کباب ترکی ایستاده دونر کباب پزی مناسب رستوران ها و فست فود ها دارای چرخ قابل جابجایی که در تجهیز رستوران ها و فست فودها از اهمیت بالایی برخودار است و دارای جایگاه خوبی در بین مردم نیز میباشد و شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی روماک ماشین از تولسد کنندگان برتر این دستگاه میباشد.

کباب ترکی ایستاده
دستگاه کباب ترکی ایستاده با قیمت مناسب

مشخصات فنی دستگاه کباب ترکی ایستاده

سیخ دستگاه کباب ترکی ایستاده به ارتفاع 90 سانتی متر می باشد. این دستگاه دارای هفت شعله سرامیکی متحرک است و روغن های اضافی موجود در این دستگاه را می توان از طریق یک سینی که در زیر دستگاه قرار دارد تخلیه کرد و در صورتی که برق قطع شود باز هم قابلیت چرخش سیخ در آن وجود دارد.

این دستگاه توسط روماک ماشین در سه مدل تولید شده است که توان پخت آن بین 50 تا 90 کیلوگرم کباب ترکی است و از مشخصات فنی این دستگاه (کباب ترکی ایستاده) می توان به ارتفاع 110 متری آن، یا استیلی بودن جنس آن با ضخامت 0/8 میلیمتر و همچنین می توان به شعله های سرامیکی آن به منظور تنظیم فاصله شعله جهت پخت بهتر کباب ترکی اشاره کرد.

طراحی دستگاه کباب ترکی ایستاده

دستگاه کباب ترکی ایستاده دارای توان جابجایی 50-90 کیلوگرم و 2.5 دور در دقیقه است و توان برق آن تک فاز 220 ولت است که هر یک از شعله ها را می توان به صورت مجزا کم و زیاد کرد.

قیمت دستگاه کباب ترکی

مشاوره رایگان و خرید با تخفیف از کارخانه:

021 5682 6774  0919 580 0261

این پست دارای یک نظر است

  1. لطفا پرسش های خود را (در مورد محصولات، قیمت و….) مطرح فرمایید، در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
    از طریق لینک زیر می توانید به طور مسقیم از طریق تلگرام به کارشناسان ما پیام ارسال نمایید:
    https://t.me/romakmachine

نظرات بسته شده اند

بستن منو