تجهیزات اشپزخانه صنعتی روماک تجهیز، تجهیزات رستوران و فست فود و لوازم قنادی ، گرمکن غذا ، فر قنادی

فر پیتزا ریلی

معرفی دستگاه فر ریلی پیتزا

دستگاه فر ریلی پیتزا با تکنولوژی گردش هوای گرم بالاترین کیفیت پخت را به ارمغان می آورد. این تکنولوژی در فر هوای گرم را به وسیله یک فن از روی کوره گرفته و به وسیله های کانالهای مربوط به محفظه پخت میرساند. همین فن هوایی که به علت پخت کاهش پیدا کرده را دوباره به روی کوره بر گردانده و به دمای پخت مطلوب باز گردانده و به چرخه پخت باز میگرداند. این عملیات باعث میشود که هوای گرم هدر نرود و مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش پیدا کند . در این دستگاه سیستم به گونه ای طراحی شده که گاز حاصل از سوخت به وسیله یک خروجی از محفظه پخت خارج شود و این امر باعث میشود که طعم واقعی پیتزا حفظ شود.

ویژگی و مزایای دستگاه فر ریلی پیتزا

بر اساس گردش هوای گرم در این دستگاه ها یک فن گرما را از روی کوره گرفته و وارد کانالهای پرتاب هوا میکند و با سرعت روی پیتزا میخورد و تا مغز ان نفوذ میکند . در عین حال همان فن گرمای مابین پیتزا و کانالها را دوباره به کوره وارد و به پروسه پخت بر میگرداند و به همین دلیل پرت گرما وجود ندارد و مصرف انرژی به صورت محسوسی کاهش می یابد.

مشخصات فنی دستگاه فر ریلی پیتزا

این دستگاه به صورت کامل از استیل زنگ نزن ساخته میشود. این دستگاه داراری درب شیشه ای جلوی دستگاه میباشد که وسط ریل را قابل دسترس میکند و این مزیت باعث میشود این دستگاه قابلیت پخت انواع ساندویچ و…… … را بدون تغییرات در تنظیمات دستگاه داشته باشد . دما فر و سرعت ریل کاملا قابل تنظیم میباشد.

ابعاد و انواع دستگاه ها

دستگاه فر ریلی پیتزا مدل Oc91

سایز: 160*140*120 با تعداد 150 پیتزا در هر ساعت

دستگاه فر ریلی پیتزا مدل Zc90

سایز: 200*150*120 با تعداد 180پیتزا در هر ساعت

کاربرد دستگاه فر پیتزا

ای دستگاه در کارخانجات، رستوران ها، فست فود ها کاربرد دارد.

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه فر ریلی پیتزا

تمامی این دستگاه ها دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

کلمات کلیدی: فر پیتزا,فر پیتزا ریلی,فر پیتزا تونلی,فر ریلی پیتزا,فر پیتزا صندوقی,تجهیزات پخت پیتزا ,قیمت فر پیتزا,قیمت فر پیتزا ریلی,قیمت تجهیزات پخت پیتزا, دستگاه فر پیتزا, قیمت فر پیتزا, قیمت فر پیتزا ریلی, قیمت فر پیتزا صندوقی, فر پیتزا ریلی, فر پیتزا صندوقی, فر پیتزا, تولید فر پیتزا, فروش فر پیتزا, تولید فر پیتزا ریلی, فروش فر پیتزا ریلی, تولید فر پیتزا صندوقی, فروش فر پیتزا صندوقی, فرپیتزا صندوقی 4 بشقابه, فر پیتزا صندوقی 6 بشقابه, فر پیتزا صندوقی 12 بشقابه, فر پیتزا صندوقی 9 بشقابه, فر پیتزا صندوقی 24 بشقابه, فر پیتزا صندوقی استیل, پیتزا, فست فود, پیتزا پز صنعتی, فر پیتزا صنعتی

[easy-pricing-table id=”3020″]

بستن منو