پروفر نان مخصوص آماده سازی انواع نان

دستگاه پروفر نان صنعتی

by
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

دستگاه پروفر نان / پروفر خمیر

دستگاه پروفر نان یکی از پر کاربردترین دستگاه ها و تجهیزات نانوایی می باشد که نه تنها کارایی بالایی در این فناوری دارد بلکه قابلیت برنامه ریزی برای نگه داشتن خمیر برای مدت مشخص در دمای پایین و قبل از شروع تخمیر نهایی را نیز مهیا می سازد تا پس از گذر زمان از قبل برنامه ریزی شده پروسه تخمیر نهایی در پروفر خمیر و نان انجام می شود . این دستگاه فوق پیشرفته جهت فر اوری بهتر خمیر یا به اصطلاح استراحت کردن خمیر  می باشد .

پروفر نان روماک تجهیز

برای شروع سریع و بدون وقفه ی شیفت صبح ، دیگر نیازی به وجود شیفت پر هزینه کاری شب نیست و خمیر از قبل آماده شده در زمان مشخص آماده پخت می باشد ، بدون اینکه کمتر و یا بیشتر از حد ایده آل خمیر پوف کرده باشد. روماک تجهیز انواع لوازم قنادی دیگر را نیز تولید میکند از جمله فر پخت کیک.

ویژگی های  و مزایای دستگاه پروفر

  1. بازدهی ایده آل برای انواع محصولات نان و شیرینی ، با توجه به قدرت و دقت دستگاه پروفر نان برای کنترل دقیق و دما و رطوبت و زمان در بازه های مقداری بسیار گسترده
  2. قابلیت آماده نمودن خمیر ها قبل از شروع پروسه پروف کردن و آماده شدن برای پخت با ایده آل ترین حالت ممکن با حفظ کیفیت ، بافت و طعم محصول
  3. دستگاه پروفر نان به شما نان ای پوک تحویل می دهد که هضم آن آسان است و باعث ایجاد مشکلات گوارشی نمی شود .
  4. قابلیت انجام گرمایش با رطوبت قابل تنظیم
  5. بدون هدر رفتن زمان ، با توجه به سیستم فعال تولید بخاردستگاه پروفر نان و خمیر
پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  فر پیتزا ریلی درجه 1

از این دستگاه می توان در تمامی مراکز صنعت پخت نان و شیرینی استفاده کرد و این دستگاه یکی از تجهیزات مهم و کابردی برای قنادان و نانوایان می باشد .

ضمانت دستگاه پروفر نان

تمامی محصولات شرکت روماک تجهیز دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد و تمام دستگاهی ایرانی و تولید خود شرکت روماک تجهیز می باشد که می تواند از بابت کیفیت محصولات و خدمات، همچنین قیمت (به دلیل خرید مستقیم شما از کارخانه و بدون واسطه) خیال شما از خرید دستگاه ریتادر نان آسوده کند.