مشاوره رایگان : 02156826774

دستگاه اره استخوان بر

دستگاه اره استخوان بر ایستاده دستگاه اره استخوان بر ایستاده با دارا بودن تیغه های انادایز شده قادر به بریدن انواع استخوان و گوشت منجمد در اندازه های مختلف موجود می باشد. دستگاه اره استخوان بر از آنجایی که مکان هایی مانند تالارهای پذیرایی، قصابی ها، و حتی رستوران ها به طور کل سر و […]

دریافت قیمت
دریافت مشاوره رایگان

دستگاه اره استخوان بر ایستاده

دستگاه اره استخوان بر ایستاده با دارا بودن تیغه های انادایز شده قادر به بریدن انواع استخوان و گوشت منجمد در اندازه های مختلف موجود می باشد.

اره استخوان بر

دستگاه اره استخوان بر از آنجایی که مکان هایی مانند تالارهای پذیرایی، قصابی ها، و حتی رستوران ها به طور کل سر و کارشان با گوشت است، به ابزاری مانند اره استخوان بر نیاز دارند تا بتوانند از آن برای برش گوشت و استخوان ها استفاده کنند البته لازم به ذکر است که از این محصول برای برش ماهی نیز می توان استفاده کرد و جزی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی تولید شرکت روماک ماشین میتوان نام برد.

عملکرد دستگاه اره استخوان بر

شما فقط کافیست گوشت را روی صفحه این دستگاه قرار دهید تا گوشت ها را برای شما برش دهد و پس از آنکه با اندازه مورد نظر برش دادید، می توانید برای پختن انواع کباب از قبیل کباب دنده از آن ها استفاده کنید که این از کاربردهای مهم دستگاه اره استخوان بر است.

توضیحات فنی دستگاه اره استخوان بر

در دستگاه اره استخوان بر ضخامت برش قابل تنظیم بوده تیغه های این دستگاه دیگر مانند نسل های گذشته این دستگاه نبوده که به صورت صفحه دوار در زیر قرار داشتند به همین دلیل ارتفاع برش و امنیت بالا را برای شما به ارمغان اورده است.

پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید به  مراحل راه اندازی رستوران- صفر تا صد شروع بکار یک رستوران

دستگاه استخوان بر رومیزی

مشخصات فنی دستگاه اره استخوان بر

  • قیمت به صرفه
  • جنس بدنه تمام استیل و ضد زنگ
  • سهولت در تمیزکردن دستگاه و تیغه
  • موتور دارای تهویه و ترمز الکترونیکی
  • وزن تقریبی  ۳۳ کیلو
  • قدرت موتور ۰,۷۵kW
  • ابعاد  ۴۳۵x390x845mm

کاربرد دستگاه اره استخوان بر

دستگاه اره استخوان بر مناسب برای بریدن انواع گوشت ، و بریدن استخوان از جمله گوشت و استخوان یخ زده می باشد ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه اره استخوان بر یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت دستگاه اره استخوان بر بسیار به صرفه میباشد

مشاوره رایگان و خرید با تخفیف از کارخانه:

۰۲۱ ۵۶۸۲ ۶۷۷۴ – ۰۹۱۹ ۵۸۰ ۰۲۶۱

نظرات خریداران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.